2023./2024.m.g.

SKOLĒNU SKATUVES RUNAS PRIEKŠNESUMU KONKURSA II POSMA REZULTĀTI KULTŪRVĒSTURISKAJĀ NOVADĀ

EMĪLIJA STRAPCĀNE, 1.kl. – Augstākā pakāpe, skolotāja Sanita Stradiņa

GATIS GROZA, 7.kl. – Augstākā pakāpe, skolotāja Inita Beinaroviča

KOLEKTĪVU SASNIEGUMI INTEREŠU IZGLĪTĪBĀ 2023. /2024. m.g.

5.-10.klašu deju kopai AKMENTIŅŠ VISC tradicionālās dejas konkursa “Vedam danci 2024” finālā programmā “Tirgus diena Sēlijā” II pakāpe (vadītāja Maruta Mīlīga).

9.-12. klašu jauktajam korim TRIOLE Latvijas izglītības iestāžu Dziesmu svētku repertuāra pārbaudē – konkursā Latgalē I pakāpe (vadītāja Santa Kasparsone, koncertmeistare Zita Tišutina).

Vokāli instrumentālais ansamblis “SimtTūkstošvolti” Latvijas izglītības iestāžu vokāli instrumentālo ansambļu, instrumentālo kolektīvu un popgrupu festivālā – konkursā “No baroka līdz rokam” Latgalē II pakāpe (vadītājs Rolands Rubiķis)

Meiteņu ansamblis “Stīdziņas” – Jēkabpils novada izglītības iestāžu vokālās mūzikas konkursā “Balsis 2024” II pakāpe (vadītāja Santa Kasparsone, koncertmeistare Zita Tišutina)

5.-10. klašu deju kopai AKMENTIŅŠ Sēlijas bērnu un jauniešu folkloras kopu reģionālajā sarīkojumā II pakāpe (vadītāja Maruta Mīlīga).

5.-10. klašu deju kopai AKMENTIŅŠ Sēlijas tradicionālās dejošanas konkursa “Vedam danci” pusfinālā lielo dejotāju grupā I pakāpe (vadītāja Maruta Mīlīga).

5.-9. klašu meiteņu korim LAI SKAN! Latvijas izglītības iestāžu Dziesmu svētku repertuāra pārbaudē – konkursā Latgalē I pakāpe, Jēkabpils novadā I pakāpe (vadītāja Santa Kasparsone, koncertmeistare Zita Tišutina).

2.-4. klašu meiteņu korim SAULSTARIŅŠ Latvijas izglītības iestāžu Dziesmu svētku repertuāra pārbaudē – konkursā Jēkabpils novadā I pakāpe, (vadītāja Ija Grudule, koncertmeistare Zita Tišutina).

2.-7.klašu zēnu korim DINAMIKA Latvijas izglītības iestāžu Dziesmu svētku repertuāra pārbaudē – konkursā Jēkabpils novadā I pakāpe, (vadītāja Ija Grudule, koncertmeistare Zita Tišutina).

9.-12. klašu jauktajam korim TRIOLE Latvijas izglītības iestāžu Dziesmu svētku repertuāra pārbaudē – konkursā Jēkabpils novadā II pakāpe (vadītāja Santa Kasparsone, koncertmeistare Zita Tišutina).

JĒKABPILS NOVADA SKOLĒNU SKATUVES RUNAS PRIEKŠNESUMU KONKURSA I POSMA REZULTĀTI

EMĪLIJA STRAPCĀNE, 1.kl. – Augstākā pakāpe, izvirzīta uz konkursa valsts posmu, skolotāja Sanita Stradiņa

GATIS GROZA, 7.kl. – Augstākā pakāpe, izvirzīts uz konkursa valsts posmu, skolotāja Inita Beinaroviča

• MARKUSS KRISTOFORS ŽIKARS, 1.kl. – 2. pakāpe
  • GERDA GROZA , 2.kl. – 1. pakāpe
  • TOMS BĒTIŅŠ, 3.kl. – 2. pakāpe
  • MATĪSS LĀČPLĒSIS, 3.kl. – 1. pakāpe
  • LORETA LAZDIŅA, 9.kl. – 1. pakāpe
  • LUĪZE LĀČPLĒSE, 9.kl. – 2. pakāpe
  • ELIJA PORIETE, 11.kl. – 1. pakāpe
  • JĀNIS ŽAGARS, 11.kl. – 2. pakāpe

Skolotājas Agrita Zolberga, Kristīne Aukmane, Mārīte Viļuma, Inita Beinaroviča, Inga Vaivode

Apsveicam un lepojamies!

Jaunsargi: “Augsim Latvijai!”

“Es, Latvijas Republikas jaunsargs, svinīgi apsolos nežēlot savus spēkus un prātu labākas dzīves veidošanai manas dzimtās zemes un Latvijas tautas labā. Apsolos pēc labākās sirdsapziņas veikt jaunsarga pienākumus,” – šo svinīgo solījumu 10. novembrī, Lāčplēša dienas priekšvakarā, deva Jēkabpils 3.vidusskolas 4.-6. klašu jaunie jaunsargi. Dziedot valsts himnu, ar paceltu galvu dodot solījumu, izsakot vārdus “Augsim Latvijai!”, jaunieši izjuta īpašu saviļņojumu. Instruktore Līga Garkalne – Kalniņa

Skolas direktore Ligita Ašnevica vēlēja būt atbildīgiem ikdienas mācību gaitās, rādīt priekšzīmi pārējiem, mīlēt savu ģimeni, dzimto pusi un valsti. Jaunsardzē jaunieši iestājas brīvprātīgi. Par jaunsargu var kļūt ikviens Latvijas iedzīvotājs vecumā no 10 līdz 21 gadam. Jaunsardzes darbības mērķis ir jaunatnes izglītošana valsts aizsardzības jomā un pilsoniskās apziņas un patriotisma veicināšana. Iknedēļas nodarbībās un papildus aktivitātēs jauniešu organizācija audzina jaunajā paaudzē dzimtenes mīlestību.

Skolas 7.-9.klašu jaunie jaunsargi svinīgo solījumu nodos Lāčplēša dienas pasākumā pie pieminekļa “Kritušiem par Tēviju”.

Direktores vietniece Ingūna Ūbele