Karjeras nedēļa 2024

No 7. līdz 11. oktobrim Latvijas skolās un arī Jēkabpils 3. vidusskolā norisināsies ikgadējā Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad – “Izglītība un karjera ikvienam”. Daudzveidīgos un izzinošos pasākumos jaunieši kopā ar pedagogiem uzzinās vairāk par izaicinājumiem, ar kuriem katrs var saskarties izglītības un karjeras ceļa laikā, un izzinās risinājumus to pārvarēšanai. Lai jauniešos veidotu izpratni un veicinātu iekļaujošu kultūru skolā un apkārtējā vidē, Karjeras nedēļas uzmanības centrā būs atklāt un izzināt izglītības un karjeras iespējas neatkarīgi no dzimuma, vecuma vai veselības stāvokļa. Šogad Karjeras nedēļā plānota arī pieaugušo iesaiste, aktualizējot pieaugušo izglītības iespējas un mūžizglītības nozīmi karjeras attīstībā.

Karjeras nedēļas aktivitātes pielikumā