Dārza svētki 2024

Mācību gada pēdējā dienā Jēkabpils 3. vidusskola bija noorganizējusi lielisku laiku, lai, saules apspīdēti un sasildīti, varētu pulcēties skolas priekšpagalmā uz mācību gada noslēguma līniju. Tā tika organizēta divās grupās: 1.-5.klasēm un 6.-8., 10., 11.klasēm.

Direktore Ligita Ašnevica savā uzrunā novērtēja mācību gadā paveikto un izsniedza Zelta un Sudraba liecības, kā arī diplomus par mācību sasniegumiem olimpiādēs. Direktores vietniece Ingūna Ūbele pateicās pašpārvaldei par iesaistīšanos skolas dzīves organizēšanā un aktīvajiem skolēniem interešu izglītībā un sportā. Pašpārvaldes pārstāvji Paula Kancāne un Markuss Sokolovs pasniedza pārsteiguma dāvanas Sporta dienas uzvarētāju klasēm un pirmklasniekiem.

Pēdējā skolas diena turpinājās klašu kolektīvos – gardā kliņģera baudīšana, priecāšanās par Sporta dienas rezultātiem un sponsoru dāvanām 1.vietu uzvarētājiem, pikniks skolas ābeļdārzā.

Neformālā gaisotnē saliedējām klases kolektīvu un izjutām piederību savai skolai. Gaiši izskanēja mācību gads, nu ar labi padarīta darba izjūtu iesoļojam vasarā. Tiksimies pilsētas svētku gājienā!

Direktores vietniece Ingūna Ūbele