Jēkabpils 3.vidusskolas 2023./24.m.g. absolventi.

Ceļa sākumā mūs pārņem bailes; mēs gribam visu izdarīt pareizi. Bet dzīve mums tikai viena – kurš tad izgudrojis šo “pareizi”. Paraugs noder vien salīdzināšanai, lai mēs redzētu, kā citi izprot dzīvi. Mēs bieži apbrīnojam citu cilvēku gājumu un tikpat bieži varam mācīties no citu cilvēku kļūdām. Taču, kā veidot savu dzīvi labāku, – katra paša ziņā.

/Paulu Koelju/

Būt kopā svētkos! Ar saviem vecākiem, ģimeni, ar klasesbiedriem, skolotājiem. Mums kopā pieder šis skolas laiks.

2023./2024.m.g. Jēkabpils 3. vidusskolā pamatizglītību ieguva 68 skolēni, klašu audzinātājas Sigita Siliņa, Agnese Ozoliņa, Santa Kasparsone. Vidusskolu absolvēja 32 skolēni, 12.a klašu audzinātāji Vilnis Vīksne, Dace Boroduļina.

Skolas vidi uz izlaidumiem tradicionāli dekorēja 8. un 11.klašu skolēni audzinātāju Litas Krūmiņas, Ingas Klaucānes, Ilutas Randohas, Astrīdes Vidējās un Ligitas Lāčplēses vadībā. Paldies vecākiem, īpaši E.Porietes mammai, par atsaucību! Izlaiduma pasākumu 12.klasēm vadīja Mārtiņš Kalniņš, 10.kl., un Elija Poriete, 11.kl. Skolotāja S.Kasparsone absolventus sveica ar dziesmu “Likteņa dzīpariņš”. Skolas gadiem ir jaunības smarža, visu mūžu tā pavadīs mūs.

Direktores vietniece Ingūna Ūbele