Pašpārvalde Jēkabpils jauniešu forumā “Karjeras kompass”

Astoņi Jēkabpils 3. vidusskolas pašpārvaldes jaunieši piedalījās ikgadējā Jēkabpils novada BJC organizētajā novada jauniešu forumā “Karjeras kompass”.

Jauniešu ieguvumi no paneļdiskusijām, darbnīcām un pasākuma kopumā:

Kora, 10.klase: “Vērtēšu atsevišķi pasākuma saturu un priekšnesumus. Sākumā izskanēja skaists solistu apsveikums un noslēgumā bija slavenā iluzionista Edžus uzstāšanās. Oskara, brīvprātīgā no Francijas, nodarbībā uzzināju dažas interesantas frāzes franciski. 11.klasē mācīšos franču valodu, tādēļ nodarbība man ļoti noderēja valodas iepazīšanai.”

Amanda, 10.klase: “Bija iespējams pārdomāt nākotnes profesiju, uzzināt par karjeru un finansēm. Visvairāk man patika praktiskā darbošanās, kafija ar politiķiem, iedvesmojošās sarunas. Dzirdēju dažādu vecumu un interešu novadnieku viedokļus par karjeru un mācībām, studijām. Atziņas – nebaidīties, iet uz mērķi un darīt to, ko mīli, un mīli to, ko dari.”

Elīna, 11.klase: “Bija iedvesmojoši dzirdēt jauno uzņēmēju stāstus par saviem biznesiem. Neaptverami, kā cilvēki spēj sabalansēt darbu, ģimeni un atstāt laiku hobijiem. Turklāt visi viņi bija moži, dzirkstoši, nekāda noguruma. Patika viss, īpaši atziņas no paneļdiskusijas par izglītības nozīmi dzīvē un tālākās sarunas ar politiķiem, konkrēti, es uzdevu jautājumus domes priekšsēdētājam Raivim Ragainim. Vēl viena iespēja pilnveidot savas sadarbības prasmes.”

Jānis, 10.klase: “Bija lietas, ko es jau zinu, tomēr bija arī kaut kas jauns. Pasākuma lietderību sev es vērtēju ar 60 % , bet paldies par iespēju, un visvairāk man patika iluzionists.”

Ingūna Ūbele, direktores vietniece