Sagaidām Miķeļdienu

Jēkabpils 3. vidusskolā no 23. līdz 27. septembrim notika izstāde “Latvijā audzēti āboli”. Skolēnu galvenais uzdevums bija izpētīt daudzveidīgās ābolu šķirnes un pārliecināties, ka Latvijā aug gardi, lieli, skaisti āboli. Vispirms kopā ar vecākiem mājās izvēlējās skaistākos ābolus un, groziņos saliktus, atnesa uz skolu. Izstādi iekārtojot, bija precīzi jāuzraksta šķirnes nosaukums. Savu vērtējumu par garšīgāko šķirnes ābolu izteica sākumskolas skolēni. Apkopojot rezultātus, noskaidrojās, ka skolēniem vislabāk garšoja sulīgi, aromātiski āboli ar patīkamu saldskābu garšu: ‘Melba’, ‘Trebu’, ‘Rudens Svītrainais’, ‘Grāvenšteins’, ‘Sīpoliņi’, “Antejs”. Arī citu klašu skolēni mācību stundās izmantoja izstādi, piemēram, 4.klases izvēlējās tīkamākās šķirnes uz iepazina tās, izmantojot interneta resursu materiālus.

Visu nedēļu gaitenī smaržoja rudens! Paldies skolēniem un sākumskolas skolotājām par aktīvu iesaistīšanos mācību izstādes rīkošanā!

Sākumskolas MK vadītāja Andra Maksimova